Nadchodzi dzień premiery najnowszego PS5

21.09.2020, 08:07 0 komentarzy
Nadchodzi dzień premiery najnowszego PS5

Już w poprzednim roku zapowiedziano, że w bieżącym roku Sony przedstawi nam swoją najmłodszą produkcję - PS5. Na chwilę obecną wśród graczy dalej propagowana jest ostatnia konsola oraz nic nie wskazuje na to, żeby zaciekawienie nią mogło słabnąć. Mimo tego Sony zdecydowało się na wytworzenie konsoli do gier najnowszej generacji, a konsumenci niecierpliwie czekają.

Nowe zastosowania technologii w PlayStation5

Japońska marka Sony nie raz pokazywała, że okazuje się nowatorem wśród innych firm tego typu oraz jest w stanie zaskakiwać swoich fanów. PlayStation 4 ustanowiła niezwykle wysoką poprzeczkę dla konkurentów - to wszystko przez zupełnie innowacyjną jakość, jakiej nigdy wcześniej nie przedstawiła inna marka. Graficzne efekty, bardzo czułe pady, gry najnowszej generacji - gracze oczywiście docenili tego typu wspomniane atrakcje oraz dzięki temu na chwilę obecną PS4 okazuje się być najlepiej zarabiającą konsolą do gier wszech czasów.

Aczkolwiek premiera PS4 nie była pozbawiona problemów na starcie premiery - Sony chciało podważyć różnego rodzaju technologiczne granice (co w rezultacie im wyszło), jednak premiera i przedpremierowe zaprezentowanie konsoli PS4 stworzyły sprzeczne emocje. Klientom, obeznanym ze starszą konsolą PS3, nie w stu procentach przypasowały na przykład pady, które na pierwszy rzut oka wyglądały na naprawdę niekomfortowe. Na końcu kontrolery przybrały trochę alternatywną formę, jednakże kłopotem została premierowa wersja PS4. Konsola nadmiernie przegrzewała się, sprzęt potrafił także samodzielnie resetować się.

Jednak po uwagach klientów oraz poprawkach wrzucanych na bieżąco, się okazało, iż jednak marka Sony podąża w prawidłowym kierunku, a wypuszczona konsola otrzymała łatkę topowej. Rzecz jasna nie okazałoby się to możliwe, gdyby nie gry, które wiele fanów wysoce ciepło wspomina.

PlayStation5 - hit czy porażka?

Prawdopodobnie każdy gracz i amator technologicznych nowinek ze zniecierpliwieniem czeka na ukazanie się najświeższej konsoli do gier. Sony powiedziało, że gierki poznane na PlayStation 4 będą działały na nowszej konsoli (jednakże nie będzie to działało odwrotnie, co wielu fanom się nie podoba). Pojawiły się w tej chwili pierwsze informacje o problemach z wcześniejszymi zamówieniami - rzekomo Sony nie nadąża z produkowaniem, choć nie wiemy, czy nie są to tylko wredne głosy hejterów. W Sieci pojawiają się kolejne wieści także o tym, iż PS5 ma podobno problemy z rozdzielczością 4k. Jednakże i w tym przypadku pewne nie jest, jak jest w rzeczywistości. Wszystko wyjdzie na jaw w momencie premierowego ukazania się sprzętu, mianowicie dziewiętnastego listopada 2020 roku.

Tagi:

Zostaw komentarz