Sunrise Festival 2018

01.09.2018, 14:13 0 komentarzy
Sunrise Festival 2018

Sunrise Festival bardzo często określany jest "polskim tomorrowlandem" i nie dzieje się tak bez powodu. Festiwal ten to jedna z większych i popularniejszych muzycznych imprez w Polsce. Do 2018 roku organizowany był w Kołobrzeskim Amfiteatrze, który stawał się na trzy dni światową stolicą muzyki elektronicznej.

Ten wyjątkowy polski festiwal muzyki elektronicznej przyciąga ludzi nie tylko mocnym line-upem, składającym się z najwybitniejszych polskich i zagranicznych DJ'jów, ale także ilością efektów specjalnych i wizualnych, które zachwycają barwnością kolorów i pomysłowością.

Historia festiwalu sięga początku lat 90, ale ostatecznie pierwszy Sunrise Festival miał miejsce w 2004 roku. Od paru lat patronat medialny nad festiwalem obejmuje radio RMF Maxxx, które prowadzi transmisję koncertów dając tym samym możliwość posłuchania genialnych DJ'ów osobom zainteresowanym muzyką elektroniczną płynącą z Kołobrzegu.

Sunrise Festival 2018 przeszedł do historii jako ostatni, odbywający się w Amfiteatrze w Kołobrzegu Sunrise. Swój romans z jednym z nadmorskich miast pożegnał jednak z wielką pompą. Organizatorzy postawili 3 genialne sceny, na których można było zobaczyć i usłyszeć najwybitniejszych przedstawicieli muzyki elektronicznej. Na tegorocznym festiwalu pojawili się między innymi: DJ Snake, Timmy Trumpet, Eric Prydz, Oliver Heldens, Martin Solveig, Disciples, Don Diablo, Throttle, Robin Schultz czy Armin Van Buuren. Nie zdziwiło więc nikogo to, że bilety na jeden z festiwalowych dni rozeszły się oka mgnieniu.

Jedno jest pewne: Sunrise Festival to wyjątkowe miejsce, do którego warto przyjechać kolekcjonując wspomnienia.

Tagi:

Zostaw komentarz