W Top Model rozpoczęła się rywalizacja!

24.09.2020, 16:45 0 komentarzy
W Top Model rozpoczęła się rywalizacja!

Program TVN o chwytliwej nazwie Top Model to jeden ze stałych punktów ramówki przygotowanej na jesień w stacji, w którym uczestnicy rywalizują o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Przepisem na sukces jest Joanna Krupa jak i również znane jury, którzy zgromadzają przed ekranem telewizorów tysiące widzów. Dodatkowo gościnnie pojawia się wiele znanych w przestrzeni modowej figur, czyli redaktorki pism o modzie, światowej sławy fotografowie, a także znane modelki.

W tym sezonie o miano Top Model starać się będzie 14 uczestników, wśród których znajdują się także osoby ze srebrnym i złotym biletem. Bilet w złotym kolorze jurorzy przyznają tej osobie, która według nich najbardziej nadaje się do roli modelki lub modela, co skutkuje tym, że ten uczestnik na wstępie wchodzi do domu Top Model. Z kolei bilet w srebrnym kolorze jest głosem internautów, których zadaniem było zagłosowanie na swojego faworyta, który nie musi startować w castingach i automatycznie przechodzi na bootcamp, czyli kolejny etap.

Co nas czeka w tej edycji Top Model?

Produkcja TVN ma za zadanie dać opcję rozwinięcia się i pojawienia się w świecie modelingu, przez to co sezon postanawia się zgłosić mnóstwo chętnych osób. Co tydzień uczestnicy otrzymują do zaliczenia różnego rodzaju zadania, które będą sprawdzać, czy są oni gotowi na wyzwania w w pełnym wyzwań świecie mody. Rolą sędziów jest ocena ich zmagań i zadecydowanie o tym, który z zawodników musi odpaść w danym odcinku. Jest jeszcze możliwość powrócenia do programu tuż po eliminacji, dzięki ingerencji Michała Piróga, którego zadaniem jest obserwacja panelu za kulisami, służąc pocieszeniem i wsparciem dla uczestników. Główną nagrodą jest kontrakt z agencją modelek i modeli jak i sesja okładkowa w miesięczniku "Glamour". W obecnym sezonie będziemy mogli śledzić rywalizację uczestników i dowiedzieć się, kto stanie się dziewiątym zwycięzcą programu. O to miano walczy całkiem sporo wartych uwagi uczestników, w związku z tym na pewno warto jest oglądać na bieżąco emitowane odcinki.

Tagi:

Zostaw komentarz