Technology

Fenomenalne spotkanie czeskiej drużyny narodowej - porażka narodowej drużyny Polski w pierwszym starciu eliminacyjnych zmagań do Euro 2024!

27.06.2023, 16:25 0 komentarzy
Fenomenalne spotkanie czeskiej drużyny narodowej - porażka narodowej drużyny Polski w pierwszym starciu eliminacyjnych zmagań do Euro 2024!

Przegrana polskiej drużyny z zespołem Czech w pierwszym meczu eliminacji do Euro 2024!

Zakończony w grudniu mundial w wykonaniu kadry polskiej nie był zbytnio udany. Oczywiście nasi zawodnicy zdołali awansować do fazy play-off, jednak nie każdemu podobał się styl, w jakim tego dokonali. Wielbiciele futbolu z Polski zgodnie uważali, że zmiana na pozycji trenera jest konieczna. I właśnie z tego powodu prezes PZPN Cezary Kulesza podjął decyzję o przerwaniu współpracy z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został kolejnym szkoleniowcem drużyny polskiej, a jego pierwszym istotnym przeciwnikiem była reprezentacja narodowa Czech. To było pierwsze spotkanie w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2024 i niezwykle istotne było to, żeby zwyciężyć.

Przed pierwszym gwizdkiem sędziego humory w naszej drużynie były dobre, lecz weryfikacja przyszła błyskawicznie. Kadra Czech bowiem zdołała strzelić dwa gole już po 3 minutach starcia. To było gigantyczne zaskoczenie zarówno dla sympatyków zebranych na trybunach w Pradze, jak i piłkarzy. Od pierwszych minut piłkarze narodowej drużyny Czech wyglądali dużo lepiej od naszych piłkarzy i nic nie wskazywało na to, iż w drugiej części to się odmieni. Kadra narodowa Polski grała trochę lepiej w drugiej połowie tego meczu, jednakże to Czesi zdobyli gola numer 3. Zdobywcą trzeciego gola w 64. minucie był Kuchta. Gracze drużyny narodowej Polski dali radę strzelić tylko jedną bramkę na trzy minuty przed końcem spotkania. Należy podkreślić, iż ten mecz w wykonaniu zespołu polskiego był kiepski. Bez wątpienia nie w ten sposób debiut w narodowej kadrze Polski wyobrażał sobie portugalski trener Santos. Reprezentacja piłkarska Polski w drugim pojedynku eliminacji zmierzy się z narodowym zespołem Albanii. Bez wątpienia w tym spotkaniu polska reprezentacja musi zwyciężyć.

Zostaw komentarz