Technology

Szymański Damian strzelił trafienie i nazwany został bohaterem całej piłkarskiej Polski! Wielkie emocje w ostatnich minutach spotkania z drużyną Anglii!

09.09.2021, 14:26 0 komentarzy
Szymański Damian strzelił trafienie i nazwany został bohaterem całej piłkarskiej Polski! Wielkie emocje w ostatnich minutach spotkania z drużyną Anglii!

Polska kadra narodowa występująca w pojedynkach na Stadionie Narodowym bywa niezwykle trudna do pokonania i jesteśmy świadomi tego od 10 lat. Rzeczywiście nieczęsto tracimy punkty na tym stadionie i rozsądnie mieć na uwadze to, iż duża zasługa w tym piłkarskich sympatyków z naszego kraju. W dniu, kiedy Stadion Narodowy wypełniony jest do ostatniego miejsca gracze naszego zespołu dostają nadprogramowego zastrzyku umiejętności. Podopieczni selekcjonera Sousy Paulo w eliminacyjnych zmaganiach do katarskiego mundialu pokazują się do tej chwili dobrze, ale ich dyspozycja oddalona jest od perfekcji. W wieczór środowy polskich zawodników czekał niezwykle skomplikowany test, jakim z całą pewnością był mecz z angielską drużyną narodową. To jak ciężkim przeciwnikiem w dziejach starć polskiej drużyny narodowej są angielscy zawodnicy ma świadomość tego każdy futbolowy fanatyk z naszego kraju. Nie było miejsca na wątpliwości w takiej sytuacji, ponieważ najistotniejsze było ugranie jak największej ilości oczek.

Przed tym pojedynkiem polska narodowa kadra była odgórnie skazana na klęskę. Bardzo dobrze z całą pewnością zwrócić uwagę na fakt, iż gracze z Polski zazwyczaj mocno się mobilizują na mecze ze znacznie silniejszymi. W tym pojedynku było tak samo i warto mieć na uwadze to, przez pewien czas można było nawet twierdzić, że nasza kadra powalczyć może o triumf z piłkarską reprezentacją Anglii. dla naszych reprezentantów to było strasznie trudne spotkanie i z pewnością trzeba ich chwalić za rywalizację do końca meczu. W chwili, gdy gola w minucie osiemdziesiątej zdobył Kane Harry zdawało się, iż to może być koniec nadziei o korzystnym rezultacie. Kadra Polska do ostatnich minut tego pojedynku szukała możliwości do zdobycia bramki i nie zamierzała odpuścić. W dodatkowym czasie spotkania, który zarządził arbiter bramkę na wagę remisu zdobył gracz AEK-u z Aten Szymański Damian. Bez cienia wątpliwości to była bardzo przyjemna chwila w przypadku tego młodocianego gracza. Reprezentacja Polski na koniec wywalczyła remisowy wynik na stadionie w Warszawie w starciu z piłkarską reprezentacją Anglii i w ten sposób wciąż ma duże szanse na promocję do katarskich światowych mistrzostw.

Zostaw komentarz